CFN8: Ondrej Štefánik

Prezentujemy kolejnego zawodnika gali MMA organizowanej przez klub Contender Kamienna Góra. Przypominamy, że CFN8 odbędzie się 21 kwietnia 2023 roku w Jeleniej Górze. Reprezentantem Czech podczas gali CFN 8 będzie zawodnik Fighting Club Ostrava Ondrej Štefánik. Więcej o gali CFN8 tutaj. Zobacz nasze reportaże fotograficzne z wcześniejszych gal MMA tutaj.

Pokaż więcej

CFN8: Karim Abdurakhmanov

Prezentujemy kolejnego zawodnika gali MMA organizowanej przez klub Contender Kamienna Góra. Przypominamy, że CFN8 odbędzie się 21 kwietnia 2023 roku w Jeleniej Górze. Kolejnym zawodnikiem jest reprezentant Fighting Club Ostrava Karim Abdurahkmannov. Więcej o gali CFN8 tutaj. Zobacz nasze reportaże fotograficzne z wcześniejszych gal MMA tutaj.

Pokaż więcej

Runmageddon Kids po raz pierwszy w Kamiennej Górze

Przypominamy, że już niebawem kolejne wydarzenie sportowe w Kamiennej Górze. Tym razem zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w biegu Runmageddon Kids, który odbędzie się w poniedziałek, 1 maja 2023 roku na terenie kamiennogórskiego zalewu. Runmageddon Kids to wersja najbardziej ekstremalnego biegu przeszkodowego w Europie dostosowana specjalnie do możliwości i potrzeb młodszych zawodników. Na trasie o długości około 1 km znajduje się minimum 10 przeszkód. Szczegóły w udostępnionym poście poniżej.

Pokaż więcej

Finał strefy jeleniogórskiej w mini piłce siatkowej chłopców

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy zorganizował dziś (środa, 29 marca) w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze finał strefy jeleniogórskiej w mini piłce siatkowej w kategorii „4” chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Mecze rozgrywane były jednocześnie na dwóch boiskach. Szkoła Podstawowa nr 1 z Kamiennej Góry, jedyny reprezentant naszego powiatu, zostali wicemistrzem Strefy Jeleniogórskiej. Gratulujemy. Do rywalizacji przystąpiło 5 szkół: – Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra– Szkoła Podstawowa nr 1 Gryfów Śląski– Szkoła Podstawowa Karpacz– Szkoła Podstawowa nr 1 Pieńsk– Zespół Szkolno – Przedszkolny Iwiny Wyniki poszczególnych spotkań: 1. SP 1 Kamienna Góra – SP 1…

Pokaż więcej

Nowe studio nagrań w CBK

W pomieszczeniu Centrum Biblioteczno-Kulturalnego Gminy Kamienna Góra w Krzeszowie powstało nowe studio nagrań. Przypominamy, że w ubiegłym roku CBK skorzystało z dotacji w ramach programu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Dzięki tej pomocy został zakupiony sprzęt do studia, na które zaadoptowano jedno z pomieszczeń, w którym poprawiono akustykę i wykonano green screen. Stanisław Wesołowski Pierwszy oficjalny wywiad obędzie się z Nadią Paździur podczas warsztatów kulinarnych, o których informowaliśmy tutaj. Dziś (środa, 29 marca) nowe studio zostało zaprezentowane wójtowi Patrykowi Strausowi.

Pokaż więcej

Powiatowe obchody Dnia Strażaka 2023

Informujemy, że powiatowe uroczystości z okazji zbliżającego się Dnia Strażaka odbędą się 13 maja br. w Krzeszowie. W wydarzeniu udział wezmą samorządowcy, przedstawiciele firm współpracujących, służb ratowniczych, mundurowych jednostki OSP z terenu powiatu kamiennogórskiego wspólnie ze strażakami z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze i zaproszeni goście. Zobacz, jak było w ubiegłym roku w Marciszowie.

Pokaż więcej