Etap powiatowy XXVI Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK

W kamiennogórskim Centrum Kultury przeprowadzono dziś (poniedziałek, 20 marca) etap powiatowy XXVI Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK. Konkurs przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych:• młodsi (klasy IV, V, VI)• starsi (klasy VII, VII) W eliminacjach wyłoniono 2 uczniów, po 1 z każdej kategorii, którzy zakwalifikowali się do Finału Wojewódzkiego. Komisja w składzie Anna Ludwicka-Mania (przewodnicząca) i Tomasz Grabiński (członek) nagrodziła laureatów: Młodsi (klasy IV, V, VI) W konkursie wzięło udział 16 uczniów, z czego Emilia Janik ze Szkoły Podstawowej w Miszkowicach zakwalifikowała się do Finału Wojewódzkiego. Starsi (klasy VII-VIII)W konkursie wzięło udział…

Pokaż więcej

CFN8: Sebastian Szweda

Prezentujemy kolejnego zawodnika gali MMA organizowanej przez klub Contender Kamienna Góra. Przypominamy, że CFN8 odbędzie się 21 kwietnia 2023 roku w Jeleniej Górze. Kolejny zawodnik z karty głównej to debiutujący w federacji CFN reprezentant GB Spartan Chorzów Sebastian Szweda. Więcej o gali CFN8 tutaj. Zobacz nasze reportaże fotograficzne z wcześniejszych gal MMA tutaj.

Pokaż więcej

CFN8: Mikołaj Drążek

Prezentujemy kolejnego zawodnika gali MMA organizowanej przez klub Contender Kamienna Góra. Przypominamy, że CFN8 odbędzie się 21 kwietnia 2023 roku w Jeleniej Górze. Mikołaj Drążek z klubu Baltic Fighters MMA to kolejny debiutant zawodowy na karcie CFN 8. Legitymujący się rekordem amatorskim 10:3, zdobywca pasa amatorskiego w federacji SCF. Więcej o gali CFN8 tutaj. Zobacz nasze reportaże fotograficzne z wcześniejszych gal MMA tutaj.

Pokaż więcej