Festiwal Lepsze Dziś – Rock Tube

Koncert zespołu Rock Tube zakończył drugi dzień Festiwalu Lepsze Dziś. Wszystkie reportaże fotograficzne z wydarzenia można obejrzeć na naszym portalu tutaj. Przypominamy, że podczas tegorocznej edycji festiwalu prowadzona była zbiórka na leczenie podopiecznych Stowarzyszenia Lepsze Dziś oraz na budowę PsiTułku w Kamiennej Górze, schronienia dla bezdomnych psów i kotów.

Pokaż więcej

Festiwal Lepsze Dziś – losowanie nagród

Podczas drugiego dnia Festiwalu Lepsze Dziś rozdano prezenty Budki Szczęścia. Wylosowane nagrody ufundowane przez sponsorów m.in. Burmistrza Kamiennej Góry i Wójta Gminy Kamienna Góra wręczył burmistrz Janusz Chodasewicz. Niebawem lista zwycięzców. Reportaże fotograficzne z wydarzenia można obejrzeć na naszym portalu tutaj. Przypominamy, że podczas tegorocznej edycji festiwalu prowadzona jest zbiórka na leczenie podopiecznych Stowarzyszenia Lepsze Dziś oraz na budowę PsiTułku w Kamiennej Górze, schronienia dla bezdomnych psów i kotów. Szczegółowy program wydarzenia dostępny tutaj.

Pokaż więcej

Wypadek na Przełęczy Kowarskiej

Do poważnego w skutkach wypadku doszło dziś (niedziela, 26 czerwca) na drodze wojewódzkiej 367 (Przełęcz Kowarska). 13 osób poszkodowanych, w tym dwie ciężko ranne transportowane przez śmigłowce, to bilans niebezpiecznego wypadku drogowego, który miał miejsce w niedzielne popołudnie w okolicy Ogorzelca (gm. Kamienna Góra). Autobus wycieczkowy z nieustalonej przyczyny zjechał z drogi i uderzył w drzewo, a na jego tył najechał samochód osobowy. Autokarem podróżowało 26 osób dorosłych. 13 z nich zostało rannych, z czego dwie na tyle poważnie, że wezwano śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dzięki sprawnej akcji ratowniczej pozostałe…

Pokaż więcej

Festiwal Lepsze Dziś – zespół Zgoda

Trwa drugi dzień Festiwalu Lepsze Dziś. Na terenie kamiennogórskiego zalewu również dzisiaj (niedziela, 26 czerwca) czeka na uczestników mnóstwo atrakcji. Na scenie zespół Zgoda z Chełmska Śląskiego. Dzisiejszy dzień zakończy koncert zespołu Rock Tube, który odbędzie się o godz. 19. Reportaże fotograficzne z wydarzenia można obejrzeć na naszym portalu tutaj. Przypominamy, że podczas tegorocznej edycji festiwalu prowadzona jest zbiórka na leczenie podopiecznych Stowarzyszenia Lepsze Dziś oraz na budowę PsiTułku w Kamiennej Górze, schronienia dla bezdomnych psów i kotów. Szczegółowy program wydarzenia dostępny tutaj.

Pokaż więcej

Mała kamiennogórzanka w spocie Dzień Dobry Wakacje stacji TVN

Miło nam poinformować, że dzięki naszej fotografii wykonanej podczas Festynu Rodzinnego przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze ( fotografia dostępna tutaj ) mała kamiennogórzanka Laura Zarzycka zakwalifikowała się do spotu Dzień Dobry Wakacje emitowanego w stacji TVN. Plan filmowy odbył się w Nowej Rudzie przy basenie, a wczoraj (sobota, 25 czerwca) odbyła się jego premiera. Gratulujemy małej Laurze! Reportaż fotograficzny z festynu dostępny tutaj.

Pokaż więcej

Festiwal Lepsze Dziś – Turbo

Pierwszy dzień Festiwalu Lepsze Dziś, który odbywa się na terenie kamiennogórskiego zalewu zakończyła gwiazda wieczoru, legenda polskiego heavy metalu zespół Turbo. Przypominamy, że podczas tegorocznej edycji festiwalu prowadzona jest zbiórka na leczenie podopiecznych Stowarzyszenia Lepsze Dziś oraz na budowę PsiTułku w Kamiennej Górze, schronienia dla bezdomnych psów i kotów. Reportaże fotograficzne z wydarzenia można obejrzeć na naszym portalu tutaj. Szczegółowy program wydarzenia dostępny tutaj.

Pokaż więcej

Wianki na wodzie

Na terenie “Parku natury i kultury” w Krzeszowie odbyło się w sobotę, 25 czerwca puszczanie wianków na wodzie. Parada z wiankami nad staw przeszła z parkingu przy Centrum Biblioteczno-Kulturalnym Gminy Kamienna Góra, gdzie odbywał się Regionalny Przegląd Ludowych Zespołów Śpiewaczych w ramach Biesiady Świętojańskiej, o czym informowaliśmy wcześniej. Nad stawem grupa teatralna działająca przy CBK Krzeszów zaprezentowała mieszkańcom przygotowany program artystyczny „Raz na ludowo”. Wydarzenie zakończyła zabawa taneczna przy zespole muzycznym Bolero Cover Band.

Pokaż więcej