Wieczór Filologa w kamiennogórskim LO z Arturem Andrusem

Dzisiaj (piątek, 8 października) uczniów kamiennogórskiego Liceum Ogólnokształcącego odwiedził znany artysta Artur Andrus. Spotkanie odbyło się w ramach organizowanego cyklicznie przez LO Wieczoru Filologa. Pełną humoru dyskusję z gościem poprowadził dyrektor Jacek Bruździak. Artur Andrus to człowiek orkiestra: dziennikarz, prezenter telewizyjny i radiowy, aktor, pisarz, poeta, autor tekstów piosenek, artysta kabaretowy, a na co dzień znany i lubiany konferansjer, który od lat bawi polską publiczność.

Pokaż więcej

CFN 5: Mariusz Gomułka vs Cezary Sarnowski

Prezentujemy przedostatnie zestawienie walki podczas gali CFN 5, organizowanej przez kamiennogórski klub Contender, która odbędzie się 15 października w hali Aqua Zdrój Wałbrzych. Znany kibicom CFN reprezentant kamiennogórskiego klubu Contender Mariusz Gomułka podejmie niewygodnego i doświadczonego zawodnika taekwondo Cezarego Sarnowskiego x klubu Strzegowo Fight Team. Bilety na galę dostępne tutaj. Więcej o gali CFN 5 tutaj.Więcej na temat sportów walki i zawodników z naszego regionu w tagach MMA.

Pokaż więcej

Zwycięzca Budżetu Obywatelskiego 2021 prawie gotowy

Dobiegają końca prace przy budowie ścieżki rowerowej w kamiennogórskim Kamdża Bike Parku. Około 850-metrowa trasa będzie służyła bywalcom tego miejsca do bezpiecznych podjazdów. Tzw. singletrack ma łagodny przebieg, tak aby rowerzyści bez nadmiernego wysiłku mogli dostać się do punktu, w którym zaczynają się trasy zjazdowe. Ścieżka będzie dostępna już w październiku. Nowa ścieżka zwyciężyła w Budżecie Obywatelskim 2021. Projekt otrzymał olbrzymie poparcie mieszkańców. Kamiennogórzanie oddali na niego aż 2044 głosy. – Ogromnie cieszę się, że takie inicjatywy angażują mieszkańców. Przypominam, że trwa obecnie głosowanie nad kolejną edycją budżetu obywatelskiego –…

Pokaż więcej