CFN 5: Daniel Wojańczyk vs Viktor Gunnarsson

Prezentujemy kolejne zestawienie walki podczas gali CFN 5, organizowanej przez kamiennogórski klub Contender, która odbędzie się 15 października w hali Aqua Zdrój Wałbrzych. Tym razem zestawienie międzynarodowe. Daniel Wojańczyk z Olympus Fight Club podejmie reprezentanta Islandii Viktora Gunnarssona z klubu Mjölnir MMA. Bilety na galę dostępne tutaj. Więcej o gali CFN 5 tutaj.Więcej na temat sportów walki i zawodników z naszego regionu w tagach MMA.

Pokaż więcej

Noc Bibliotek 2021 w Kamiennej Górze

Biblioteka Miejska w Kamiennej Górze przy ul. Tadeusza Kościuszki 4 zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na kolejną edycję akcji Noc Bibliotek, która odbędzie się 8 października br. w godz. 18-23. Oprócz atrakcji (zabawy, rozgrywki, konkursy) będziecie mieli okazję po raz pierwszy gościć w nowej siedzibie, gdzie miejsca do biegania i hasania jest wiele. Obowiązują zapisy. Maksymalna ilość 20 osób. Prosimy o zgłoszenia telefoniczne pod nr 75 645 35 05, 572 509 016 lub mailowe na adres biblioteka@umkg.pl Zobacz jak było w ubiegłym roku.

Pokaż więcej

Finał powiatowy w unihokeju dziewcząt

Dzisiaj (piątek, 1 października) w hali sportowej w Lubawce odbył się finał powiatowy w unihokeju w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiło 5 szkół. W turnieju grał każdy z każdym. Zwycięzca awansował do finału Strefy Jeleniogórskiej, który odbędzie się w Lubawce. W turnieju wzięły udział następujące szkoły: – SP Lubawka– SP Pisarzowice– SP Ptaszków– SP Miszkowice– SP Krzeszów Wyniki poszczególnych spotkań dziewczęta: SP Pisarzowice – SP Miszkowice 3:3SP Lubawka – SP Ptaszków 2:0SP Krzeszów – SP Miszkowice 1:0SP Pisarzowice – SP Lubawka 0:0SP Ptaszków – SP…

Pokaż więcej