Letni Piknik Strażacki

W niedzielę, 11 lipca na placu przy OSP Lubawka trwa Letni Piknik Strażacki. W programie m.in. konkursy dla dzieci i młodzieży, występy artystyczne, pokaz profilaktyczny, grill, domowa kuchnia, licytacje i wiele innych atrakcji. Tegoroczną gwiazdą pikniku jest Konrad Skolim Skolimowski. Artysta nabija miliony wyświetleń na YouTube, uwielbia go również cała społeczność fanów serialu Barwy Szczęścia. Koncert Konrada zaplanowano na godz. 20:00. Przed gwiazdą wieczoru na scenie wystąpi wokalistka pop & dance music Lea.

Pokaż więcej

Czekoladowa Fiesta w Kamiennej Górze

Na stadionie miejskim w Kamiennej Górze trwa zapowiadana Czekoladowa Fiesta. Impreza ruszyła dzisiaj (niedziela, 11 lipca) o godz. 15 i potrwa do godzin wieczornych. W programie m.in. czekoladowe konkursy i zabawy dla najmłodszych, stoiska z czekoladą, dmuchańce oraz koncerty: Aleksandra Majak o godz. 17:00, The Light Street o godz. 18:30, Rock Tube o godz. 19:30. Organizatorami wydarzenia są: Gmina Miejska Kamienna Góra, Centrum Kultury, Miejskie Centrum Kultury Fizycznej.

Pokaż więcej

Zatrzymani z narkotykami

Dzisiaj (niedziela, 11 lipca) policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego na jednej z ulic Kamiennej Góry zauważyli otwarty pojazd osobowy marki Mercedes, w którego wnętrzu znajdowało się dwóch mężczyzn. Panowie na widok radiowozu pozamykali drzwi w samochodzie. Funkcjonariusze podjęli czynności w stosunku do mężczyzn. Kierujący gniótł w rękach paczkę papierosów, którą usiłował schować przed policjantami. Pasażer twierdził, że w pojeździe znalazł się przypadkowo. Szybko okazało się, że mężczyźni ukrywają narkotyki. Funkcjonariusze znaleźli w sumie 45 porcji handlowych marihuany, która została zabezpieczona w celach procesowych. Mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia i trafili do…

Pokaż więcej

CFN 4: Remigiusz Jabłoński vs Bjarki Eylórsson – wideo z walki

W sobotę, 10 lipca 2021 roku w sali sportowej w Pisarzowicach (gm. Kamienna Góra) odbyła się czwarta gala organizacji mieszanych sztuk walki CFN. Drugie starcie gali CFN4 zwyciężył Remigiusz Jabłoński z klubu Contender Kamienna Góra poprzez KO w 2:23 minucie pierwszej rundy, pokonując Bjarki Eyþórssona z klubu  Mjölnir MMA. Reportaże fotograficzne z wydarzenia dostępne tutaj.Więcej informacji o gali CFN4 tutaj.

Pokaż więcej

CFN 4: Artur Gałecki vs Alexandr Ilchenko – wideo z walki

W sobotę, 10 lipca 2021 roku w sali sportowej w Pisarzowicach (gm. Kamienna Góra) odbyła się czwarta gala organizacji mieszanych sztuk walki CFN. Szósty pojedynek gali CFN4, przez TKO, nokautując swojego przeciwnika ciosami w parterze, zwyciężył Artur Gałecki w 0:30 minucie pierwszej rundy reprezentujący klub Contender Kamienna Góra, który pokonał  Aleksandra  Ilchenko reprezentującego klub Nighty Bulls Gdynia. Reportaże fotograficzne z wydarzenia dostępne tutaj.Więcej informacji o gali CFN4 tutaj.

Pokaż więcej

CFN 4: Szymon Borowik vs Kordian Półchłopek – wideo z walki

W sobotę, 10 lipca 2021 roku w sali sportowej w Pisarzowicach (gm. Kamienna Góra) odbyła się czwarta gala organizacji mieszanych sztuk walki CFN. Pierwsze starcie gali CFN4, decyzją sędziów zwyciężył Szymon Borowik z klubu Contender Kamienna Góra, pokonując Kordiana Półchłopka z klubu MMA Krosno. Reportaże fotograficzne z wydarzenia dostępne tutaj.Więcej informacji o gali CFN4 tutaj.

Pokaż więcej

CFN 4: Michał Stec vs Mikołaj Żurawski – wideo z walki

W sobotę, 10 lipca 2021 roku w sali sportowej w Pisarzowicach (gm. Kamienna Góra) odbyła się czwarta gala organizacji mieszanych sztuk walki CFN. Jednogłośną decyzją sędziów trzecią walkę gali CFN4 zwyciężył Michał Stec z klubu Contender Kamienna Góra, pokonując Mikołaja Żurawskiego z klubu MMA Team Tczew.   Reportaże fotograficzne z wydarzenia dostępne tutaj.Więcej informacji o gali CFN4 tutaj.

Pokaż więcej

CFN 4: Robert Rożenko vs Mateusz Damięcki – wideo z walki

W sobotę, 10 lipca 2021 roku w sali sportowej w Pisarzowicach (gm. Kamienna Góra) odbyła się czwarta gala organizacji mieszanych sztuk walki CFN. Siódmy pojedynek gali CFN4, przez TKO w 0:57 minucie pierwszej rundy wygrał Robert Rożenko z klubu Contender Kamienna Góra, pokonując Mateusza Damięckiego z klubu Octopus Łódź.   Reportaże fotograficzne z wydarzenia dostępne tutaj.Więcej informacji o gali CFN4 tutaj.

Pokaż więcej

CFN 4: Michał Oleksy vs Aron Franz Kristjansson – wideo z walki

W sobotę, 10 lipca 2021 roku w sali sportowej w Pisarzowicach (gm. Kamienna Góra) odbyła się czwarta gala organizacji mieszanych sztuk walki CFN. Piąty pojedynek gali CFN4, został rozstrzygnięty niejednogłośnym werdyktem sędziów 29:28, 28:29, 30:28 na korzyść Michała Oleksego z klubu Contender Kamienna Góra, który pokonał Arona Franza Kristjanssona reprezentującego klub Mjölnir MMA.   Reportaże fotograficzne z wydarzenia dostępne tutaj.Więcej informacji o gali CFN4 tutaj.

Pokaż więcej

Ostrzeżenie meteorologiczne – Burze z gradem

Ostrzeżenie meteorologiczne: powiat kamiennogórski. Burze z grademstopień: 1prawdopodobieństwo: 85% Przebieg: Prognozowane są burze, którym będą towarzyszyć opady deszczu do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywy wiatru do 80 km/h. Miejscami grad. Ważne:Od: 2021-07-11 12:00Do: 2021-07-12 02:00 Biuro: Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział we Wrocławiu.

Pokaż więcej

Gala Contender Fight Night 4 – Galerie

W sobotę, 10 lipca w sali sportowej w Pisarzowicach odbyła się czwarta gala organizacji mieszanych sztuk walki CFN. Przypominamy, że gala CFN miała się odbyć w maju ubiegłego roku, jednak z powodu sytuacji epidemiologicznej wydarzenie zostało przełożone na 10 lipca 2021 roku. Tradycyjnie zainteresowanie wydarzeniem było ogromne. Podczas gali miłośnicy sportów walki zobaczyli 10 walk: Walki Pro (3×5 min)10. Szyba Adrian vs Karolczyk Szymon9. Wędzik Adrian vs Hodor Daniel8. Rożenko Robert vs Damięcki Mateusz7. Gałecki Artur vs Ilchenko Aleksander Walki Semi-Pro (3x3min)6. Ignatowicz Damian vs Wieczorek Szymon5. Oleksy Michał vs…

Pokaż więcej