Ostrzeżenie meteorologiczne – Silny mróz

Ostrzeżenie meteorologiczne – pow. kamiennogórski Silny mrózstopień: 1prawdopodobieństwo: 80%Przebieg: Miejscami, przy dłuższych rozpogodzeniach, prognozuje się temperaturę minimalną od -15°C do -14°C. Wiatr o średniej prędkości od 15 km/h do 30 km/h. Ważne:Od: 2021-02-13 23:00 Do: 2021-02-14 08:00 Źródło: Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych – Wydział we Wrocławiu.

Pokaż więcej

19. Memoriał  Staszka Bodzka

W sobotę 13 lutego 2021 roku na trasach biegowych w Opawie (gm. Lubawka) odbyła się kolejna edycja zawodów w narciarstwie biegowym – 19. Memoriał  Staszka Bodzka. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią zmagania sportowe zostały rozegrane w najmłodszych kategoriach wiekowych. Przypominamy, że wydarzenie upamiętnia znakomitego działacza sportowego i instruktora narciarstwa, zmarłego w 1997 roku Pana Stanisława Bodzka. Reportaż z 18. odsłony Memoriału Bodzka dostępny tutaj.Reportaż z 17. odsłony Memoriału Bodzka dostępny tutaj.

Pokaż więcej

Walentynkowe morsowanie w Krzeszówku z realizacją vouchera WOŚP

W sobotę 13 lutego 2021 roku dziewczyny z Pisarzowickiej Grupy Rekreacyjnej morsowały w zbiorniku wodnym w Krzeszówku. Do ponownego zanurzenia w lodowatej wodzie były dwie okazje. Jedną z nich to jutrzejsze Walentynki. Drugą była realizacja vouchera, wystawionego na licytację podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas morsowania z dziewczynami zadebiutował Piotr z Pisarzowic, który wylicytował voucher. W asyście gorących dziewczyn z PGR’u debiutant poznał tajniki morsowania i zaczął swoją przygodę, zażywając pierwszej zimowej kąpieli w doborowym towarzystwie.

Pokaż więcej

Zderzenie na stoku narciarskim. Policjanci apelują o ostrożność

W piątek 12 lutego na stoku narciarskim w Czarnowie 45-letnia mieszkanka Wrocławia oraz 26-letni mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego zderzyli się zjeżdżając na nartach. W wyniku uderzenia kobieta doznała urazu nogi, ręki i najprawdopodobniej głowy. Mężczyzna uskarżał się na ból kolana. Kobieta została przewieziona do szpitala na badania. Oboje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policja apeluje o ostrożność. Źródło: asp. Paulina BastaOficer PrasowyKPP Kamienna Góra Więcej komunikatów w kategorii Policja.

Pokaż więcej