Kobieta z zakazem sądowym i po amfetaminie zatrzymana w pościgu policyjnym

W nocy policjanci z Komisariatu Policji w Lubawce zatrzymali po pościgu 31-letnią mieszkankę Wałbrzycha, która mimo sygnałów świetlnych i dźwiękowych wydanych jej przez policjantów, uciekała swoim samochodem osobowym marki Audi z Kamiennej Góry w kierunku Wałbrzycha. Zanim kobieta wyjechała z miasta straciła panowanie nad pojazdem i wypadła z drogi, taranując dwa znaki. Po kilkunastu metrach kobieta zatrzymała pojazd, jednak nie na długo. Widząc biegnących w jej stronę policjantów, ponownie ruszyła, próbując wyjechać z Kamiennej Gry ulicą Małą. Jedno z kół było już uszkodzone i w trakcie jazdy wydobywały się iskry.…

Pokaż więcej

Kalendarz miejski 2021

Przypominamy, że można otrzymać miejski kalendarz na rok 2021. W kalendarzu znajdują się stare fotografie miasta z czasów kiedy Kamienna Góra słynęła z przemysłu tekstylnego i maszynowego. Kalendarz można otrzymać kontaktując się z Wydziałem Promocji i Polityki społecznej Urzędu Miasta pod numerem tel. 75 64 55 127 lub 126. Kalendarz będzie można odebrać w ratuszu. Pełna wersja kalendarza dostępna tutaj.

Pokaż więcej

Trwa modernizacja hali sportowej

Trwa przebudowa hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze. Prezentujemy obecny stan prac remontowych. Przypominamy, że hala będzie całkowicie przebudowana. Przy budynku powstaną przybudówki z szatniami i sanitariatami oraz z trybuną dla widzów. Obiekt zmieni się w dwukondygnacyjny. Główna sala z boiskiem będzie znajdowała się na I piętrze, a parter pomieści dwie mniejsze sale do ćwiczeń. Całkowita wartość inwestycji: 4 599 900 zł.Kwota dofinansowania ze środków FRKF: 2 266 700 zł. Więcej o inwestycjach w regionie w tagach remonty.

Pokaż więcej

Kolejny młody mężczyzna zatrzymany z narkotykami

W dniu 23 listopada br. policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali na terenie Kamiennej Góry 22-letniego mieszkańca Czarnego Boru. Mężczyzna posiadał przy sobie marihuanę. Twierdził, że środki odurzające kupił na własny użytek, a sporą część zdążył już wypalić. Teraz przed sądem będzie odpowiadał za posiadanie narkotyków. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Źródło: asp. Paulina BastaOficer PrasowyKPP Kamienna Góra Więcej komunikatów w kategorii Policja.

Pokaż więcej