Budują bezpieczny przejazd dla rowerzystów i zatokę autobusową

Trwa budowa bezpiecznego przejazdu dla rowerzystów i zatoki autobusowej przy ul. Jeleniogórskiej w Kamiennej Górze. Występują utrudnienia w ruchu. Połączenie przeciwległych fragmentów kamiennogórskiej ścieżki rowerowej powinno potrwać do końca listopada br. Prezentujemy obecny stan prac budowlanych. Cały proces budowy dróg rowerowych dostępny tutaj.Więcej o inwestycjach w regionie tutaj.

Pokaż więcej

Zakończono budowę odnogi ścieżki rowerowej

Zakończono prace budowlane odnogi ścieżki rowerowej biegnącej na wysokości stacji paliw Orlen w Kamiennej Górze. Na tym odcinku powstał fragment ścieżki pieszo-rowerowej, który został połączony z wybudowaną ścieżką wokół ruin Zamku Grodztwo. Cały proces budowy dróg rowerowych dostępny tutaj.Więcej o inwestycjach w regionie tutaj.

Pokaż więcej

Wizualizacja przedszkola publicznego w Krzeszowie

Została zaprezentowana nowa wizualizacja przedszkola publicznego w Krzeszowie. Autorem wizualizacji jest Biuro Projektowe “WW Projekt”. Przypominamy, że planowana przez Gminę Kamienna Góra inwestycja przewiduje budowę wolnostojącego, dwukondygnacyjnego budynku w centrum Krzeszowa (przy szkole) o powierzchni 715 m2 (wartość netto). Docelowo w budynku przewidziana jest lokalizacja czterech oddziałów przedszkolnych. Dotychczasowy budynek przedszkola ma zostać zaadaptowany na żłobek gminny, o czym informowaliśmy wcześniej na naszym portalu.Niebawem Gmina Kamienna Góra ogłosi przetarg na budowę obiektu. Fot. WW Projekt

Pokaż więcej