Niewidzialny człowiek

6 marca 2020 roku w wałbrzyskim Cinema City odbędzie się premiera filmu “Niewidzialny człowiek”. Uwikłana w toksyczną, pełną przemocy relację z bogatym i znakomitym naukowcem, Cecilia Kass (Moss) ucieka od swego męża nocą, by ukryć się w domu siostry (Harriert Dyer) oraz ich wspólnego przyjaciela z młodości (Aldis Hodge). Kiedy jej mąż (Oliver Jakcson-Cohen) popełnia samobójstwo, zostawiając jej fortunę, Cecilia zaczyna się obawiać, że jego śmierć jest oszustwem. Więcej informacji o premierach w kategorii Kino.

Pokaż więcej

Gala Contender Fight Night 4 w Pisarzowicach

Miłośników MMA informujemy, że kolejna gala mieszanych sztuk walki odbędzie się 30 maja 2020 roku o godz. 17:30 w sali Zespołu Szkół Publicznych w Pisarzowicach (gm. Kamienna Góra). Już niebawem więcej szczegółów o zawodnikach i biletach. Przypominamy, że pierwsze dwie gale odbyły się w Kamiennej Górze, trzecia w Karpaczu. Reportaże dostępne oczywiście na naszym portalu. Linki do galerii poniżej.

Pokaż więcej

Protest przeciwko wycince drzew

Na terenie sołectw Gorzeszów i Krzeszówek prowadzona jest wycinka drzew rosnących wzdłuż drogi. Grupa mieszkańców w ramach protestu okleiła drzewa komunikatami wołającymi o pomoc i zrealizowała film wideo, który prezentujemy poniżej. Jak się okazało zdania są podzielone. Mieszkańcy, których posesje znajdują się blisko drogi popierają wycinkę drzew, ponieważ przy każdym silnym wietrze obawiają się o swoje bezpieczeństwo.

Pokaż więcej