Zespół Boys w Wałbrzychu

Przypominamy, iż dnia 18 listopada 2018 roku w Wałbrzychu (Aqua Zdrój) odbędzie się koncert zespołu Boys. Zespół wystąpi w ramach imprezy 30. lecie z zespołem Akcent, o czym informowaliśmy wcześniej. Na naszym portalu znajdują się już relacje z koncertów Boys. Relacja z koncertu we Wrocławiu dostępna tutaj. Relacja z koncertu podczas “Wrocław w rytmie Disco” dostępna tutaj. Relacja z koncertu w Legnicy dostępna tutaj. Zespół Boys został założony w 1991 roku. Często grywali w klubie El Dorado w Zimnej, jeszcze przed wydaniem pierwszej kasety (1991). Pod koniec 1991 roku został…

Pokaż więcej

Numery i granice obwodów głosowania w Kamiennej Górze

Obwieszczenie Burmistrza Miasta Kamienna Góra z dnia 20 września 2018 roku o numerach i granicach obwodów głosowania, siedzibach obwodowych komisji wyborczych, lokalach dostosowanych do potrzeb wyborców niepełnosprawnych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych i głosowania przez pełnomocnika. Pełna treść obwieszczenia do pobrania tutaj.

Pokaż więcej

IV edycja Lendog

Przypominamy, iż Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Chełmska Śląskiego “Tkacze Śląscy” serdecznie zaprasza wszystkich miłośników czworonożnych przyjaciół i górskich wędrówek na IV edycję zawodów dogtrekking’owych „Lendog”, które odbędą się 20 października 2018 roku w Chełmsku Śląskim. W tym roku bazą zawodów i miejscem wspólnego świętowania po ich zakończeniu w ramach wieczora dogtrekkera ponownie będzie malowniczo położon Rezydencjia „MDM Zadrna” przy ul. Sądeckiej 102. Szczegóły dotyczące zapisów na poszczególne trasy, a także regulamin i harmonogram imprezy dostępny jest na stronie internetowej lendog.pl. Wydarzenie odbywa się pod naszym patronatem medialnym.

Pokaż więcej