Zespół Boys w Wałbrzychu

Przypominamy, iż dnia 18 listopada 2018 roku w Wałbrzychu (Aqua Zdrój) odbędzie się koncert zespołu Boys. Zespół wystąpi w ramach imprezy 30. lecie z zespołem Akcent, o czym informowaliśmy wcześniej. Na naszym portalu znajdują się już relacje z koncertów Boys. Relacja z koncertu we Wrocławiu dostępna tutaj. Relacja z koncertu podczas “Wrocław w rytmie Disco” dostępna tutaj. Relacja z koncertu w Legnicy dostępna tutaj. Zespół Boys został założony w 1991 roku. Często grywali w klubie El Dorado w Zimnej, jeszcze przed wydaniem pierwszej kasety (1991). Pod koniec 1991 roku został…

Share
Pokaż więcej

Numery i granice obwodów głosowania w Kamiennej Górze

Obwieszczenie Burmistrza Miasta Kamienna Góra z dnia 20 września 2018 roku o numerach i granicach obwodów głosowania, siedzibach obwodowych komisji wyborczych, lokalach dostosowanych do potrzeb wyborców niepełnosprawnych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych i głosowania przez pełnomocnika. Pełna treść obwieszczenia do pobrania tutaj.

Share
Pokaż więcej

IV edycja Lendog

Przypominamy, iż Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Chełmska Śląskiego “Tkacze Śląscy” serdecznie zaprasza wszystkich miłośników czworonożnych przyjaciół i górskich wędrówek na IV edycję zawodów dogtrekking’owych „Lendog”, które odbędą się 20 października 2018 roku w Chełmsku Śląskim. W tym roku bazą zawodów i miejscem wspólnego świętowania po ich zakończeniu w ramach wieczora dogtrekkera ponownie będzie malowniczo położon Rezydencjia „MDM Zadrna” przy ul. Sądeckiej 102. Szczegóły dotyczące zapisów na poszczególne trasy, a także regulamin i harmonogram imprezy dostępny jest na stronie internetowej lendog.pl. Wydarzenie odbywa się pod naszym patronatem medialnym.

Share
Pokaż więcej