Święto Miasta Lubawka

Dnia 29 lipca 2017 roku na rynku miejskim w Lubawce odbędzie się kolejna edycja Święta Miasta Lubawka, na której swój koncert da m.in. K.A.S.A, czyli Krzysztof Kasowski. Na scenie od ponad 20 lat, w swojej twórczości łączy klimaty latynoskie, muzykę reggae, a nawet elementy muzyki ludowej. Twórca hitów takich, jak “Maczo” czy “Piękniejsza”. Kolejną gwiazdą, która zaprezentuje się podczas wydarzenia będzie Jerzy Połomski. Artysta wylansował wiele znanych przebojów, które nucimy do dzisiaj, “Cała sala śpiewa z nami” czy “Bo z dziewczynami”. Na Święcie Miasta Lubawka pokaże się również grupa wykonująca…

Udostępnij:
Share
Pokaż więcej

Stare Dobre Małżeństwo

Miłośników poezji śpiewanej informujemy, iż już niebawem w naszym regionie swój koncert zagra Stare Dobre Małżeństwo. Zespół niezmiennie złożony jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących założycielowi oraz liderowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu swoje kultowe piosenki – od najstarszych (np. Blues o 4 nad ranem, Jak, Komunia, Bieszczadzkie Anioły, Gloria) po najnowsze, które dopiero ukażą się na nowej płycie zespołu. Koncert zespołu odbędzie się dnia 1 października 2017 roku w Jaworskim Ośrodku Kultury (Jawor, Rynek 5). Bilety w cenie 50-60 zł. dostępne na kupbilecik.pl. Na dzień dzisiejszy zostały tylko 34 szt.

Udostępnij:
Share
Pokaż więcej

Dunkierka

Dunkierka rozpoczyna się sceną, w której wroga armia otacza setki tysięcy Brytyjczyków i aliantów. Uwięzieni na plaży między morzem a siłami przeciwnika muszą stawić czoła niemożliwemu. TYTUŁ ORYGINALNY: Dunkirk GATUNEK FILMU: Wojenny, Dramat OBSADA: Tom Hardy, Cillian Murphy, Kenneth Branagh, Mark Rylance REŻYSER: Christopher Nolan PRODUKCJA: Francja, Holandia, USA, Wielka Brytania 2017 Premiera Cinema City Wałbrzych: 21 lipca 2017 roku.

Udostępnij:
Share
Pokaż więcej