16-latka przedawkowała leki, gdyż chciała na siebie zwrócić uwagę

16-latka po przedawkowaniu leków została przewieziona do szpitala, gdzie trafiła dzięki szybkiej reakcji policjantów ze Szklarskiej Poręby. Funkcjonariusze uzyskali informację, że dziewczyna zażyła dużo leków i jej życie i zdrowie może być zagrożone. Dziewczyna przyznała, że w ten sposób chciała zwrócić na siebie uwagę, gdyż obawiała się, że nie otrzyma promocji do następnej klasy.

16 maja br. około godziny 14.00 policjanci ze Szklarskiej Poręby uzyskali informację, że nieletnia mieszkanka tej miejscowości najprawdopodobniej przedawkowała leki. Taka informacja wpłynęła z numeru alarmowego 112 do oficera dyżurnego. Została ona przekazana przez 16-latkę, która wprowadziła policjantów w błąd podając inne dane, jak również inne miejsce zamieszkania. Funkcjonariuszom w końcu udało się ustalić, jej prawdopodobny adres w Szklarskiej Porębie. Policjanci jadąc na miejsce wezwali ratowników medycznych. Po sprawdzeniu okazało się, że nastolatka mieszka pod innym adresem i tam też ją znaleźli. W międzyczasie policjanci powiadomili matkę dziewczyny.

Nastolatka przez zespół pogotowania została przewieziona do szpitala. Dziewczyna przyznała , że w ten sposób się zachowała, gdyż chciała zwrócić na siebie uwagę. Obawiała się, że nie otrzyma promocji do następnej klasy.

Źródło: Policja Jelenia Góra

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment