Turniej halowej piłki nożnej dziewcząt

Dnia 19 lutego 2018 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkoł Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbył się Finał Strefy Jeleniogórskiej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt.

W rywalizacji udział wzięło sześć drużyn, ze szkoły w Lubomierzu, Zgorzelcu, Bolesławcu, Karpaczu, a także ZSZiO Kamienna Góra oraz ZSO Kamienna Góra.

Po zaciętej walce w półfinałach, szkoły z Kamiennej Góry wzięły udział w rywalizacji o I i III miejsce turnieju.

Ostatecznie zwycięzcą zawodów okazała się drużyna z Lubomierza, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących zajął miejsce II, ostatnie miejsce podium przypadło z kolei zawodniczkom ze Zgorzelca. Drużyna Zespołu Szkół Ogólnokształcących zajęła IV miejsce.

Organizatorem wydarzenia był SZS Dolny Śląsk, ZSZiO w Kamiennej Górze oraz MOS Kamienna Góra.
Zawodniczkom kibicowała m.in. wicestarosta Małgorzata Krzyszkowska.