Uphill Race Śnieżka 2015

Dnia 09.08.2015 roku w Karpaczu odbył się po raz dwudziesty piąty kolarski wyścig na Śnieżkę. Uphill Race Śnieżka to impreza wyjątkowa, która odbywa się raz w roku. Karkonoski Park Narodowy otwiera wówczas swoje bramy i umożliwia wjazd kolarzom górskim na sam szczyt Śnieżki (1603 m. n.p.m.).
W centrum miasta Karpacz gotowych do zdobycia szczytu stanęło trzystu pięćdziesięciu zawodników i zawodniczek z całej Polski. Mordercza trasa podjazdu o długości 14 km co roku przyciąga entuzjastów rowerów MTB, chętnych do sprawdzenia swoich możliwości i zdobycia najwyższego szczytu Karkonoszy.

Miło nam poinformować, iż na podium stanął również mieszkaniec Czadrowa, Mirosław Stadler.
Pan Mirosław zajął trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej 60+ (M6) z wynikiem 01:45:01. Serdecznie gratulujemy.

Więcej na temat wyścigu na oficjalnej witrynie uphillrace.pl.
Zdjęcie dzięki uprzejmości serwisu uphillrace.pl.