Polish Bike Week 2017 – Zapowiedź

Znany jest już termin kolejnej edycji Pikniku Entuzjastów Harley-Davidson, jaki cyklicznie odbywa się w Karpaczu. Jubileuszowa, dziesiąta edycja odbędzie się w dniach 3-6 sierpnia 2017 r. Jako gwiazda wieczoru zagra zespół Perfect (wstęp wolny).

Piknik Harley-Davidson to cyklicznie organizowana impreza w naszym regionie. Od zawsze ma swoje miejsce w Karpaczu a od sezonu 2013 portal czadrow.pl relacjonuje to wydarzenie. Piknik od lat ma charakter kilkudniowej otwartej imprezy z koncertami i szeregiem przyciągających widzów konkursów, prezentacji i zabaw. W trakcie tego szczególnego wydarzenia ulicami Karpacza przejeżdża barwna parada motocykli. Celem imprezy jest promocja motocyklizmu opartego o markę Harley-Davidson. Corocznie imprezie towarzyszą koncerty muzyczne z gatunku ściśle związanego kulturą motocyklową, jak rock czy blues.

Ruszyło przyjmowanie zgłoszeń wykonawców do udziału w III edycji Ikony Rocka Festival Karpacz 2017, który jest integralną częścią Pikniku. W Festiwalu mogą wziąć udział soliści oraz zespoły muzyczne wykonujące wszystkie gatunki muzyczne. Zwycięzca wystąpi również przed koncertem finałowym, który PERFECT zagra w sobotę 5 sierpnia ok. godz. 20:00. Szczegóły w regulaminie wydarzenia.

Oczywiście relacja z Polish Bike Week 2017 również zostanie zaprezentowana na naszym portalu. Ubiegłoroczne galerie prezentujące wyjątkową atmosferę tego wydarzenia dostępne tutaj.

Poniżej zaproszenie Grzegorza Markowskiego na III Ikony Rocka Festival Karpacz 2017 oraz internetowa wersja oficjalnego plakatu (naszego autorstwa).

Udostępnij:
Share

Related posts

Dodaj komentarz