Nowe logo portalu

Informujemy, iż portal czadrow.pl zmienił swoją identyfikację graficzną. Nowe logo nawiązuje oczywiście do wcześniejszego znaku graficznego w treści i kolorystyce.

Portal czadrow.pl ciągle się rozwija i już dawno wyszedł swoim zasięgiem poza nasz region. Prezentowane relacje z wydarzeń przyciągają internautów z całej Polski, a relacjonowane festiwale międzynarodowe również z całego świata. Nasze treści graficzne cieszą się uznaniem i są bardzo często publikowane przez inne media. Nowe logo w sposób bardziej znaczący odnosi się do prezentowanych na portalu zasobów.

Coraz większy zasięg i ciągle rosnąca ilość odbiorców wymusza poszerzanie zakresu prezentowanej treści, co nas bardzo cieszy i do czego dążymy.

Jeżeli organizujesz koncert, wystawę, spotkanie, akcję społeczną lub jakiekolwiek inne wydarzenie skierowane do szerszego grona odbiorców, zapraszamy do współpracy.

Jeżeli prowadzisz własną stronę internetową, linkujesz do naszych treści lub chcesz podjąć współpracę medialną możesz pobrać nasz znak graficzny.

Udostępnij:
Share

Podobne artykuły

Dodaj komentarz