Konsultacje społeczne

Dziś dnia 14.03.2015 r. odbyły się zapowiadane wcześniej konsultacje społeczne.

Konsultacje, na które zapraszała mieszkańców naszego sołectwa Radna Ewa Kwiecińska dotyczyły Wieloletniego Planu Inwestycyjnego na lata 2016 – 2020.

Radna Gminy Kamienna Góra poinformowała o swoich planach forsowania wniosków dotyczących inwestycji i przedsięwzięć, które będą miały wpływ na życie codzienne mieszkańców Czadrowa. Ta forma dialogu z mieszkańcami pozwoliła zasięgnąć ich opinii na temat różnych kwestii i doprecyzowanie najbardziej istotnych potrzeb sołectwa Czadrów.

Podczas konsultacji poruszony był m. in. temat „dolnego Czadrowa” a w nim modernizacja drogi, uzupełnienie oświetlenia ulicy i regulacja rzeki.

Udostępnij:
Share

Podobne artykuły

0 Thoughts to “Konsultacje społeczne”

  1. Damian

    Tak jak myślałem, przyjdzie garstka ludzi, porozmawiają co trzeba zrobić, i na tym się zakończy.

    Droga w dolnym Czadrowie, odwodnienie, regulacja rzeki była już wielokrotnie poruszana na przestrzeni wielu lat. I efekt jaki? Na rozmowach i planach się wszystko zakończyło.

    A te ważniejsze sprawy stoją w miejscu, co zrobiono aby droga przez Czadrów była bezpieczna? Brak fotoradaru, patrolów policji, brak linii (linii NIGDY przez Czadrów nie było – albo tak dawno, że nie pamiętam)

Dodaj komentarz