Czadrów SMS System

Po informacji, iż przygotowujemy do uruchomienia system umożliwiający jednoczesne wysłanie wiadomości tekstowych bezpośrednio do telefonów komórkowych mieszkańców naszego sołectwa, otrzymujemy zgłoszenia więc baza jest w trakcie tworzenia. Dochodzą do nas również sygnały, że zainteresowane usługą są również osoby starsze i inne nie korzystające na co dzień z internetu.
Informujemy, iż zgłoszenie numeru telefonu do bazy można wykonać również w zastępstwie bliskiej lub znajomej osoby. Jeżeli Twoja bliska osoba lub grupa przyjaciół chce skorzystać z systemu powiadomień możesz również zgłosić ich numer telefonu komórkowego do bazy.

Aby dokonać zgłoszenia wyślij numer lub kilka numerów bliskich osób w treści wiadomości tekstowej na tel. 695 932 603 lub na adres mail czadrow@onet.pl .

Usługa będzie całkowicie bezpłatna. Za pomocą usługi sms NIE będą wysyłane żadne informacje reklamowe i inne ogólnie uznane jako spam. W każdej chwili będzie możliwość zrezygnowania z otrzymywania wiadomości tekstowych.

Ideą stworzenia systemu sms jest informowanie o ważnych wydarzeniach dotyczących naszego sołectwa, przypomnienie o zebraniu wiejskim lub innej informacji dotyczącej naszej lokalnej społeczności.

69163

Udostępnij:
Share

Related posts

Dodaj komentarz