XVII Dolnośląski Mityng Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych

Dnia 7 czerwca 2017 roku o godz. 10:00 na stadionie miejskim w Kamiennej Górze odbędzie się XVII Dolnośląski Mityng Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych. Zawodnicy niepełnosprawni intelektualnie po raz kolejny będą startować w konkurencjach biegowych – 50, 100, 200, 400 i 800 metrów, skoku w dal z miejsca i rozbiegu, skoku wzwyż, pchnięciu kulą, rzucie piłeczką palantową, pięcioboju oraz konkurencjach na wózkach: wyścigu na 25 metrów i rzucie piłeczką palantową. Relacja z zeszłego roku dostępna tutaj.

Udostępnij:
Share
Pokaż więcej

Profilaktyczne badania skóry

Po raz kolejny w Kamiennej Górze odbędą się bezpłatne profilaktyczne badania skóry w kierunku wczesnego wykrywania nowotworów. Akcja rozpoczyna się w najbliższą sobotę 20 maja o godz. 16:00 w budynku przy ul. Tadeusza Kościuszki 6. Wszelkie szczegóły znajdują się na plakacie. Organizatorami akcji są Urząd Miasta Kamienna Góra, Stowarzyszenie Sarcoma oraz Przychodnia Rodzina.

Udostępnij:
Share
Pokaż więcej

Szymon Hołownia – Spotkanie autorskie

Dnia 18 maja 2017 roku o godz. 17:00 w Galerii pod Atlantami (Wałbrzych, Rynek 9) odbędzie się spotkanie autorskie Szymona Hołowni i promocja jego najnowszej książki „Jak robić dobrze”. Szymon Hołownia to dziennikarz, publicysta i autor szeregu książek o tematyce religijnej. Stały felietonista miesięcznika „Pani”. Znany również ze współpracy z telewizją TVN i Marcinem Prokopem przy programie telewizyjnym Mam Talent. Laureat nagrody Grand Press w 2006 i 2007 roku. W 2004 roku został nagrodzony Ostrym Piórem, przyznawanym przez Business Centre Club. W 2007 roku został laureatem nagrody Ślad im. bp.…

Udostępnij:
Share
Pokaż więcej