Castle Party 2017

Przypominamy, iż w dniach 13-16 lipca 2017 roku odbędzie się w Bolkowie kolejna edycja Castle Party, jednego z największych w Europie festiwali muzyki w klimacie rocka gotyckiego. Jedną z gwiazd kolejnej edycji będzie grupa Tiamat. Zobaczymy również m.in. rosyjską grupę Arkona, Diorama, Diary of Dreams czy śląski zespół Oberschlesien, który w 2012 roku wziął udział w czwartej edycji talent show Must Be the Music, w Bolkowie będzie to ich pierwsza wizyta. Więcej informacji na oficjalnej witrynie festiwalu i w tagach castleparty. Line-up Czwartek/Thursday-13.07.17 Frank The Babtist Sweet Ermengarde Star Industry…

Udostępnij:
Share
Read More

Cichoński & Mleczko

Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza na koncert akustyczny dwóch gigantów polskiej gitary (przed koncertem zaplanowane warsztaty gitarowe). LESZEK CICHOŃSKI – znany i ceniony w świecie twórca corocznego bicia rekordu Guinnessa, w ilości gitarzystów jednocześnie wykonujących utwór „Hey Joe” Jimmiego Hendrixa we Wrocławiu. Utytułowany mianem najlepszego polskiego gitarzysty bluesowego w plebiscycie Guitar Award 2014. WALDEMAR „ACE” MLECZKO – legendarny muzyk, który zasilał wiele zespołów rockowych m.in. ŁZY, BIG CYC. Współpracował m.in. przy płytach zespołów Video, Eney i wielu innych. Szczegóły na plakacie.

Udostępnij:
Share
Read More

Gminny Konkurs Palm i Potraw Wielkanocnych

Wójt Gminy Kamienna Góra oraz Dyrektor Centrum Biblioteczno-Kulturalnego Gminy Kamienna Góra zapraszają Sołectwa, Stowarzyszenia, Szkoły i Mieszkańców do wzięcia udziału w „Gminnym Konkursie Palm i Potraw Wielkanocnych”. Tegoroczny konkurs odbędzie się 8 kwietnia (sobota) 2017 roku tradycyjnie w CBK Krzeszów. Rozpoczęcie o godz. 15:00. Zgłoszenia do konkursu pod nr tel. 75 610 60 62 lub w CBK Krzeszów.

Udostępnij:
Share
Read More